FFHFB030 - Rosewood Dressing Table with Plain design2 pcs.ith set
THEN CLICK ON THE BUTTON BELOW - ADD THE PART REF - AND PRESS SEND
How does this Work
Product Code : FFHFB030
Description : Rosewood Rosewood Dressing Table with Plain design2 pcs.ith set
Dimensions : 40 "x 18 "x 30 "
These dimension are to the Widest points of the furniture in all 3 dimensions**
Metric : 1016mm x 457mm x 762mm
  THC
Unloading Fee
CISF
Infrastructure Fee
Port Security Fee
ERS
BAF
All risks Insurance
VAT on this item
VAT on Furniture @ 20%